DLA SZKÓŁ

 

1dniowe
kilkudniowe
zieloneszkoly
dlanauczycieli
poradnik11

Organizacja wycieczek szkolnych

Turystyka to nasza specjalność od 1996 r.!

Organizacja wycieczek szkolnych stanowi jeden z filarów naszej działalności. W naszej ofercie znajdują się zarówno wyjazdy jednodniowe i kilkudniowe, jak i zielone i białe szkoły. W ramach wycieczek szkolnych zabieramy dzieci i młodzież do najpiękniejszych miejsc w Polsce takich jak Bieszczady, Góry Świętokrzyskie, Karkonosze, Kaszuby czy Kotlina Kłodzka.

Kolonie i obozy młodzieżowe

Zajmujemy się nie tylko organizacją wycieczek szkolnych, ale też kolonii i obozów młodzieżowych – w Polsce i za granicą. Nasze biuro podróży zapewnia najwyższą jakość usług turystycznych oraz bezpieczeństwo i komfort podczas każdego wyjazdu. Mogą Pastwo spokojnie powierzyć nam swoje pociechy – gwarantujemy, że z nami każdy wyjazd będzie udany! Dysponujemy bazą dobrych, a zarazem niedrogich ośrodków wypoczynkowych, zespołem doświadczonych przewodników i pilotów, jak również bezpiecznymi środkami transportu o wysokim standardzie.

Dlaczego my?

Łączymy obsługę na najwyższym poziomie z dbałością o najdrobniejszy szczegół oferty. Klienci szczególnie cenią nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, a zdobyte zaufanie przekłada się na wieloletnią współpracę.

Na indywidualne zamówienie przygotowujemy programy wycieczek zgodnie z Państwa życzeniami, w dowolne rejony Polski i świata.

ZAPRASZAMY!